Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Nepřdpovídal se konec světa už před třemi roky? A nic se nestalo

Možná tohle je pravda,ale šance že je to pravda je 20 procent

Konec světa 2012

Bude v roce 2012 konec světa?

Ještě než začnete číst dále, tak upozorňuji, že se nemusí jednat o konec světa v pravém slova smyslu - nezanikne svět jako celek, ale bude to konec světa v podobě v jaké ho známe nyní. Ano, samozřejmě, mnozí z Vás jsou k předpovědím tohoto typu velice skeptiční a možná i mají být proč, ale zamyslete se - proč se tolik předpovědí shoduje právě na tomto roce? Je to jen shoda několika, nebo lépe řečeno mnoha náhod?

Tento web zde není proto aby Vás strašil, nebo naopak vyvracel Vaše obavy. Chceme být nezávislí a dívat se na danou věc z obou stran. Naleznete zde jak video dokument, který popisuje všechna svědectví, proroctví a důkazy, tak i vlastní zamyšlení nad těmito tak zvanými "důkazy". V těchto zamyšleních budeme zkoumat nejen obsah videa, ale i jiné věci.

Rovněž zde nastává otázka - když už víme, že má přijít konec světa, tak co dělat teď? Můžeme tuto skutečnost nějak změnit? Nebo máme jít do banky, vzít si půjčku a užívat života? Věřím, že se najde i několik jedinců, kteří konci světa věří natolik, že zvolí druhou variantu. Pak ale konec světa nepříjde a oni nebudou mít na splacení půjčky + vysokých úroků, takže to bude konec světa, ale naštěstí jen pro jejich osobu a z důvodu jejich vlastní hlouposti. Skeptici, realisté, kteří proroctví nevěří a odsuzují všechny podobné věci, jen co vidí nadpis, zase zvolí variantu číslo jedna. Budou žít dále normálním životem, bez nějakých starostí o osud lidstva, osud světa. Ale ejhle, předpovědi se vyplní a v tomto případě z toho vyjdou právě oni jako hlupáci. Tak i tak je to konec, konec pro člověka. Který z těch dvou si vybral lepší cestu? Který z nich je větší hlupák? Oba jsou mrtví, ale jeden si užil poslední roky svého života tak, že žil plněji než naplno. Na druhou stranu, náš realista nemusí být hlupákem - pokud bude mít štěstí a konec světa nepříjde, přežije rok 2012 a bude žít dál.

Život ovšem není jen čekáním na náš konec! Život se musí žít, ať již víme, že zemřeme, nebo jsme v plné síle. Vzdávají se jen slaboši! Mnoho lidí prožívá svůj konec světa každý den. Každý den se dozví někdo na zemi, že má nějakou nevyléčitelnou nemoc a přibližný čas, který zbývá do konce jeho dnů. Je to úplně stejná situace, jako ta s koncem světa roku 2012, jen s tím rozdílem, že se netýká jen jedince, ale celého lidstva. Nemocný může žít a doufat, že se najde lék, který mu pomůže, ale je to jen malá naděje. Lidstvo může doufat, že jednou změní samo sebe a nezničí se. Pojďme se podívat ještě na jeden příklad. Vezměme našeho jedince z předchozích řádků. Tentokrát ovšem nebude nemocný, ale zdráv a v plné síle. Jednoho dne však vklidu jde do práce a spadne na něj strom, který jej svou váhou zbaví života. Již asi tušíte kam tím mířím a tušíte správně. Vezměme naši planetu. Můžeme si klidně žít, nikde žádný náznak jakékoliv katastrofy, nikde žádné zvěsti o konci světa. Ale! Ale v tom to příjde, zemské jádro se rozpadne a celý svět zanikne. Co z těchto řádků vyplývá? Je to smutné, ale to nejhorší - nikdy nevíme na čem právě jsme!

Nepřdpovídal se konec světa už před třemi roky? A nic se nestalo

Možná tohle je pravda,ale šance že je to pravda je 20 procent

www.youtube.com/watch

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář